kan kanker genezen

Afdrukken

kan kanker genezen?

Kan kanker genezen?

Sommige mensen denken dat, omdat iemand kanker heeft dat hij of zij dood zal gaan. Hoewel er mensen zijn die dood gaan aan kanker, zijn er heel veel die er niet aan doodgaan. Er zijn meer mensen die leven met kanker dan ooit tevoren. In veel gevallen kan de behandeling van kanker een remissie veroorzaken. Remissie betekent dat er geen tekenen van kanker meer zijn. Een remissie kan maanden of jaren duren en soms duurt het zolang dat een persoon genezen wordt verklaard.

Maar soms komt, na korte of langere tijd de kanker weer terug. Als dit gebeurt dan wordt vaak weer opnieuw met de behandelingen tegen kanker begonnen.

Of de persoon uit jouw familie kan genezen van kanker hangt van heel veel verschillende dingen af, en geen enkel boek of folder kan je precies vertellen wat je staat te wachten. Als je je afvraagt hoe het met je zieke vader of moeder, broer of zus gaat, vraag het dan aan een volwassene van wie je denkt dat hij of zij er meer van weet. Als je ouders het ermee eens zijn, dan wil je misschien eens praten met de dokter, zuster of sociaal werk(st)er in het ziekenhuis, waar je familielid behandeld wordt. Niemand kan je vertellen wat er in de toekomst gaat gebeuren, maar ze kunnen je helpen om te begrijpen wat er op dat moment aan de hand is en gebeurt.

Het kan helpen om te weten dat er een heleboel onderzoek naar kanker wordt gedaan en dat de manieren om kanker te behandelen steeds beter worden.

  • Géén internet, maar ik wil wel lotgenotencontact!

    Niet iedereen heeft de beschikking over internet, en ook deze mensen willen graag lotgenotencontact en ook vaak in de buurt van waar zij wonen. SDk heeft voor deze mensen een speciale oproepen pagina, waar  de oproepen staan en waar een oproep geplaatst kan worden (adressen moeten aangevraagd worden bij SDK)

      De Lotgenoten oproepen  lezen  of  zelf een oproep plaatsen voor een lotgenoot


  •  Vraag en antwoord

    De Stichting Diagnose kanker (SDK) wordt vaak bezocht om een antwoord te vinden op de vele vragen die er nu eenmaal leven bij patienten en hun naasten. Dat kan via de vele SDK pagina's met vertrouwde informatie, maar ook door een vraag te stellen in één van de 2 forums, waarvan de laatste speciaal voor jongeren is. Patienten en hun naasten vinden het vaak belangrijk om te weten hoe anderen er mee omgaan?, wat ze zelf kunnen doen, of hoe anderen hun de behandeling hebben ervaren. SDK heeft een Algemeen forum en een Jongeren forum

  • Mailgroepen

    Mailgroepen zijn voor veel van onze gasten belangrijk en dat kunnen wij ons goed voorstellen. De contacten zijn warm en veel mensen sluiten daar vriendschap voor het leven. Er zijn deelnemers die al meer dan 12 jaar lid zijn. De mailgroepen worden geleid door moderators, die er op toezien dat het allemaal vriendelijk verloopt en op een kleine uitzondering (ook patienten blijven mensen) gaat dat meer dan uitstekend. Bent u op zoek naar privacy,? dan zijn de mailgroepen met meer dan 600 deelnemers wellicht ook wat voor u. Er zijn mailgroepen over kankersoorten en b.v.over behandelingen, maar ook mailgroepen waar het er ontspannend aan toe gaat. zoals creatief en ff wat anders Hier kunt u lid worden? en als u al lid bent dan kunt u Hier inloggen. Dat laatste is overigens niet altijd nodig, u krijgt de berichten per mail binnen.

  • Sociale Netwerken

    Sociale netwerken maken deel uit van ons leven, Facebook, Hyves, Twitter, Google+ en zo zijn er nog wel een paar. Ook SDK is daar aanwezig. Bent u geïntresseerd in onze sociale netwerken?  Kijk dan eens op Facebook of meldt u aan voor het laatste kanker info nieuws op onsTwitter kanaal. Of klik op een van de tabs aan de rechterzijde van deze website.

  • Vertrouwd

    De Stichting Diagnose kanker (SDK) bestaat sinds 2000 en is een portal met een bijzonder lotgenotencontact via gesloten mailgroepen en persoonlijk contacten, Op deze website vindt u veel informatie en b.v. het laatste actuele nieuws over en rondom kanker. SDK is een vrijwiligers organisatie met het hart op de juiste plaats en u kunt daar ook deel van uitmaken door donateur/lid te worden. Voor 25.00 euro steunt u de kankerpatiënten van vandaag en dat is ook belangrijk. Veel geld gaat naar research (prima) maar er zit ook een mens achter de ziekte en daar zorgt SDK voor. Meldt u aan als lid. SDK is een ANBI, dus een officieel goed doel aangesloten bij o.a.de CG-raad, VSOP en ECPC.

Andere vormen van Lotgenotencontact

Inloophuizen
Patientenverenigingen

 

Het in memoriammemoriam

Ik brand een kaars voor
memoriam